Katedra Fizjoterapii i Ratownictwa Medycznego

VII edycja Manewrów Ratowniczych

Dnia 15 czerwca, Studenckie Koło Naukowe RAT-AP, Akademii Pomorskiej w Słupsku miało zaszczyt organizować VII edycję Manewrów Ratowniczych w Ustce.

17.06.2019
Manewry Ratownicze Ustka 2019

Studenci kierunku Ratownictwo Medyczne wraz z wykładowcami serdecznie zapraszają na Manewry Ratownicze, które odbędą się 15 czerwca o godzinie 11:00, na plaży zachodniej w Ustce, przy wejściu na Trzecie Molo.

05.06.2019
Gratulacje!

Bardzo miło nam zakomunikować, że Pani Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr n. med. Monika Waśkow oraz Kierownik Katedry Pielęgniarstwa i Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej dr n. med. Kazimiera Hebel podczas uroczystości Jubileuszu 50-lecia Akademii Pomorskiej w Sali słupskiej Filharmonii Sinfonia Baltica dnia 24 maja otrzymały honorowe wyróżnienia z rąk Pana Rektora: medale „Za zasługi dla Uczelni”.

Bałtycki Festiwal Nauki 2019

Dnia 24 maja w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki naszą Katedrę odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 25 im. „Kubusia Puchatka”  oraz z Anglojęzycznego Przedszkola „Stokrotka”.

28.05.2019
Pomagamy koleżance

Studenci Koła Naukowego na kierunku fizjoterapia realizują program usprawniania kinezyterapeutycznego Studentki I roku Edukacji Artystycznej.

Zapisz się do Bazy Potencjalnych Dawców Szpiku!

W dniach 1-5 kwietnia w naszej Uczelni odbędą się zapisy do Bazy Potencjalnych Dawców Szpiku pod skrzydłami Fundacji DKMS Polska, na które zapraszamy wszystkich chętnych studentów oraz pracowników Akademii Pomorskiej.