Katedra Fizjoterapii i Ratownictwa Medycznego

Mikołajki ze słupskim schroniskiem dla zwierząt

Studenckie Koło Naukowe RAT-AP zaprasza na Mikołajki ze słupskim schroniskiem dla zwierząt.

Już 06.12. w Mikołajki, Studenckie Koło Naukowe RAT-AP organizuje spacer z psami ze słupskiego schroniska dla zwierząt OTOZ Animals Schronisko w Słupsku.

Jeśli macie ochotę na wspólny spacer i zabawę, dzwońcie lub piszcie SMSa do organizatora pod nr 509943982.

Zapisy na wydarzenie są OBOWIĄZKOWE, ponieważ tego wymaga regulamin schroniska❗

Przy okazji KN "RAT-AP" organizuje zbiórkę karmy suchej, mokrej, kaszy, ryżu, koców i ręczników, których psiaki potrzebują, zwłaszcza teraz, gdy zbliża się zima.️

Wielu osobom wydaje się, że bezdomne zwierzęta mogą jeść byle co lub wszystko, otóż nie! Te psy i koty, tak jak nasze domowe pupile, mają swoje humorki, ulubione smaki a większość z nich jest już w starszym wieku, schorowana i potrzebuje specjalistycznej karmy, żeby utrzymać się na siłach. Dlatego po rozmowie z kierownictwem schroniska, postanowiono zebrać taką karmę, której zwierzaki na prawdę potrzebują:

➡️ Royal Canin Fibre
➡️ Royal Canin Gastrointestinal
➡️ Royal Canin Babycat
➡️ Josera Minette
➡️ Josera Catelux

Kontakt w sprawie miejsca zbiórki, pod tym samym nr tel. 509943982 lub e-mail: studenckieratap@gmail.com ? ?

Pomyślmy o ZWIERZAKACH, im też jest zimno❗️