Katedra Pielęgniarstwa

Profilaktyka nowotworowa z Uniwersytetem III Wieku

W dniach 03-05.06.2019 roku w Katedrze Pielęgniarstwa Akademii Pomorskiej w Słupsku gościliśmy uczestników Uniwersytetu III Wieku ze Słupska, Ustki i Człuchowa realizujących dokształcanie w ramach przeznaczonych na ten cel środków unijnych.

Gratulacje!

Bardzo miło nam zakomunikować, że Pani Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr n. med. Monika Waśkow oraz Kierownik Katedry Pielęgniarstwa i Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej dr n. med. Kazimiera Hebel podczas uroczystości Jubileuszu 50-lecia Akademii Pomorskiej w Sali słupskiej Filharmonii Sinfonia Baltica dnia 24 maja otrzymały honorowe wyróżnienia z rąk Pana Rektora: medale „Za zasługi dla Uczelni”.

XVI Bałtycki Festiwal Naukowy 2019

W dniach 23-24 maja 2019 w Akademii Pomorskiej w Słupsku odbył się XVI Bałtycki Festiwal Naukowy. Jego celem było przybliżenie mieszkańcom regionu tematyki prowadzonych na Pomorzu badań naukowych, zaznajomienie z osiągnięciami nauki oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, sprzyjającej rozbudzeniu ciekawości i radości jego poznania.

Ogólnopolskie Zawody Symulacji Medycznej SIM_CHELLENGE 2019

Studenci katedry Pielęgniarstwa wraz z opiekunem mgr Natalią Sztanderą wezmą udział w Ogólnopolskich Zawodach Symulacji Medycznej SIM_CHALLENGE 2019 organizowanych w ramach projektu „goNURSE – program rozwojowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie na kierunku Pielęgniarstwo w oparciu o Monoprofiolowe Centrum Symulacji Medycznej” POWER Oś priorytetowa V Wsparcie dla obszaru Zdrowia Działanie 5.3 Wysok ...

29.05.2019
Informacja o zbiórce krwi 12 marca 2019

Informujemy, iż z powodów technicznych autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku nie przyjedzie dnia 12.03.2019 do Akademii Pomorskiej w Słupsku. Na Parkingu przy Westerplatte 64 zostanie podstawiony bus.