Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Instytut Nauk o Zdrowiu

Katedra Pielęgniarstwa i Ratownictwa Medycznego

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy

 

Imię i nazwisko

Nr pokoju

Adres e-mail

Konsultacje

Dr n. med. Kazimiera Hebel – Kierownik

18

Kozietulskiego

kazimiera.hebel@apsl.edu.pl

Środy i piątki, 14.00-15.00

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Bączek

106

tomasz.baczek@apsl.edu.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

Prof. dr hab. n. med. Barbara Kamińska

106

bkam@gumed.edu.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

Prof. dr hab. n. med. Mikołaj Majkowicz

106

mikolaj.majkowicz@apsl.edu.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

Dr hab. n. o zdr. Aleksandra Gaworska-Krzemińska

106

aleksandra.gaworska-krzeminska@apsl.edu.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

 

Dr hab. n. med. Hubert Wichowicz

106

hubert.wichowicz@apsl.edu.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

Dr n. hum. Krystyna Homenda

36

Kozietulskiego

krystyna.homenda@apsl.edu.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

 

Dr n. med. Maciej Pytka

106

maciej.pytka@apsl.edu.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

Dr n. o zdr. Beata Wieczorek-Wójcik

106

bwwojcik@op.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu

                Pracownia Umiejętności Praktycznych

 

Mgr Aleksandra Góral-Kubasik - Kierownik

19

Kozietulskiego

aleksandra.goral-kubasik@apsl.edu.pl

 

Mgr Marzena Wójcik

 

marzena.wojcik@apsl.edu.pl

 

Mgr Monika Buzanowska

404

monika.buzanowska@apsl.edu.pl

 

Mgr Iwona Gołębiewska

WSzS w Słupsku, Oddział Intensywnej Terapii Medycznej

iwonaglebork@poczta.onet.pl

Wtorki i Piątki 13.00-15.00

Mgr Ewa Malicka-Kaczmarzyk

WSzS w Słupsku, Oddziału Chorób Wewnętrznych

ewa.malicka-kaczmarzyk@apsl.edu.pl

Wtorki i Piątki 13.00-15.00

Mgr Bożena Matyjaszek

116

bozena.matyjaszek@apsl.edu.pl

 

Mgr Aleksandra Steliga

 

aleksandra.steliga@apsl.edu.pl

 

Mgr Natalia Sztandera natalia.sztandera@apsl.edu.pl 

 

Znajdziesz nas tutaj